Energie k okamžité spotřebě

Pro menší dům

Elektrárna bez baterie s výrobou 3 kWh pro domy do 100 m2. Vyrobená elektřina je určena k okamžité spotřebě.

Celková cena169 000 Kč
Dotace60 000 Kč
Vaše investice109 000 Kč

Pokud chcete hlavně snížit účty za elektřinu, doporučujeme vám Fotovoltaickou elektrárnu bez baterie. Výroba vlastní energie pro přímou / okamžitou spotřebu. Pokud FVE vyrábí více energie, než je potřeba pro provoz domácnosti (spotřebiče v domácnosti jako jsou pračka, ohřev vody v bojleru aj.), přebývající elektřinu prodáte do sítě. Má nejrychlejší návratnost, v průměru 7 až 8 let.

Podmínky dotace

Využití pro běžné spotřeby v domácnosti během dne, s možností využití přebytků pro cílený ohřev vody v bojleru nebo jiné specifické spotřeby, které lze cíleně ovládat. Využití přebytků je zajištěno pomocí zařízení, které se nazývá Wattrouter a umožňuje spínat odporové zátěže (typicky bojler) nebo pomocí relé ovládat např. klimatizaci nebo bazénovou filtraci. Podmínkou dotace je využití vyrobené elektřiny pro vlastní spotřebu minimálně ze 70 % a zároveň napojení na bojler o minimálním objemu 40 litrů na osobu nejméně však 120 litrů pro C.3.4 a 200 litrů pro C.3.9.

Zanechte nám kontaktní údaje, my se postaráme o zbytek.


    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí pro ni Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.