Fotovoltaická elektrárna (FVE)

Fotovoltaická elektrárna (FVE) s baterií

Nyní po odečtení dotace za 180 000 Kč! Pokud chcete mít maximální energetickou soběstačnost a nezávislost a hledáte ochranu proti možným výpadkům sítě, doporučujeme vám Fotovoltaickou elektrárnu s baterií. Hodí se do všech domů o různých velikostech s vyšší spotřebou elektrické energie. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů v domácnosti. Případné přebytky elektrické energie jsou ukládány do ohřevu teplé vody i do akumulátorů. Uloženou energii je tak možné využít, i když slunce nesvítí.

Fotovoltaická elektrárna (FVE) bez baterie

Pokud chcete hlavně snížit účty za elektřinu, doporučujeme vám Fotovoltaickou elektrárnu bez baterie. Výroba vlastní energie pro přímou/okamžitou spotřebu. Pokud FVE vyrábí více energie, než je potřeba pro provoz domácnosti (spotřebiče v domácnosti jako jsou pračka, ohřev vody v bojleru aj.), přebývající elektřinu prodáte do sítě. Má nejrychlejší návratnost, v průměru 7 až 8 let.

    Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se obratem.

    Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí pro ni Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.