777 663 799

info@dumsolaru.cz

Otevírací doba Po-Pá 8:30-16:30

Můžete také navštívit naše pobočky, které máme po celé ČR! V každé z nich najdete odborníka, který vám poradí nejen se solární elektrárnou.Nabízíme také v rámci skupiny Dům kotlů dodávku a instalaci kotlů na tuhá paliva a plyn, tepelných čerpadel, krbů a kamen, solárních systémů, klimatizací, revizi kotlů. Také pomůžeme s komínem (revize, frézování i čištění). Provedeme kompletní realizaci technického zabezpečení budov.


Bruntál

777 663 799

Fügnerova 119/22, 792 01 Bruntál

Otevírací doba: Út – Čt  8 – 16
Po a Pá  ZAVŘENO (návštěvy klientů)

Vladimír Pán

pan@dumkotlu.cz, 603 971 354

 


Dasný

720 033 957

Dasný 100, 373 41 Dasný,
(vedle obecního úřadu)

Otevírací doba: Po–Pá: 8-16

Jana Zedníková

zednikova@dumkotlu.cz, 727 896 327

Zdeněk Svoboda

svoboda@dumkotlu.cz, 731 803 800


Dobříš

777 663 799

Stará Huť 490, 262 02 Dobříš,
(naproti supermarketu KIK)

Otevírací doba: Po – Pá: 8 – 16

Michal Soukup

730 890 680, soukup@dumkotlu.cz

Filip Vevera

739 061 133, vevera@dumkotlu.cz


Frýdek-Místek

730 157 440

Nádražní 2052, 738 01 Frýdek-Místek,
(100 metrů od budovy nádraží)
Na tuto adresu zasílejte dokumenty potřebné k vyřízení kotlíkové dotace.

Otevírací doba: Po – Pá  8 – 16

Libor Rösner

730 157 440 rosner@dumkotlu.cz,


Kadaň

777 663 799

Rokelská 1664, 432 01 Kadaň

Otevírací doba: Po – Pá  8 – 16

(po telefonické domluvě jsme Vám k dispozici i mimo pracovní dobu)

Zdeněk Rosíval

602 284 925 rosival@dumkotlu.cz

František Hoffmann

602 582 154,   hoffmann@dumkotlu.cz


Olomouc

777 663 799

Otevíráme 10. ledna 2022!

Dolní Novosadská 69/67, 779 00 Olomouc-Nové Sady

Jiří Jelínek

720 076 479 jelinek@dumkotlu.cz,


Plzeň

Brzy otevřeme na nové adrese.


Praha-Radotín

725 734 818

Karlická 1724/41, 153 00 Praha–Radotín

Otevírací doba: Po – Pá  8.30 – 16.30

Richard Habr

725 734 818 habr@dumkotlu.cz


Říčany

777 663 799

Černokostelecká 613/100, 251 01 Říčany

Otevírací doba: Po – Pá  9.00 – 16.30

Jakub Strelka

736 197 887 strelka@dumkotlu.cz

 


Vsetín

777 663 799

Dolní náměstí 347, 755 01 Vsetín

Otevírací doba: Po – Pá  8 – 16

Tomáš Kráčala

702 105 797, kracala@dumkotlu.cz


Vysoké Mýto

720 033 956

Husova 721, 566 01 Vysoké Mýto, (vedle Penny Marketu)

Otevírací doba: Po – Pá  8 – 16

Jan Škoda

skoda@dumkotlu.cz, 720 033 956

Ing. Petr Henych

henych@dumkotlu.cz, 602 574 063

Michaela Wawroszová

wawroszova@dumkotlu.cz, 602 147 907


Praha (administrativní zázemí)

777 663 799

Vrážská 1418, 153 00 Praha-Radotín
(areál firmy Janka Radotín)

POUZE ADMINISTRATIVNÍ ZÁZEMÍ FIRMY

Otevírací doba: Po – Pá 8 – 16

info@dumkotlu.cz
revize@dumkotlu.cz


Náš administrativní tým

Administrace Kotlíkových dotací
Anna Jurčíková

administrace@dumkotlu.cz

Montáže, objednávky a reklamace kotlů
Jitka Grunclová

grunclova@dumkotlu.cz
730 157 444

Asistentka
Ivana Štěchová

kotel@dumkotlu.cz
737 286 293

Kotlíkové dotace, revize kotlů a marketing
Marcela Hanzelková

hanzelkova@dumkotlu.cz
720 033 955

Fakturace
Adéla Dušátková

dusatkova@dumkotlu.cz
777 663 799